بدهى داشتن قرارداد استفاده عباس آخوندی

بدهى داشتن: قرارداد استفاده عباس آخوندی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آقای تاج! پاسخ دهید آیا قطر توانست، ما نتوانستیم؟

فدراسیون فوتبال قطر درحالی موفق شد که رای بازی در دوحه را برابر تیم‌های سعودی و اماراتی به دست آورد که از حق خود هیچ گاه چشم پوشی نکرد و بر خلاف مسئولان داخلی د

آقای تاج! پاسخ دهید آیا قطر توانست، ما نتوانستیم؟

آقای تاج! پاسخ دهید آیا قطر توانست، ما نتوانستیم؟

عبارات مهم : ایران

فدراسیون فوتبال قطر درحالی موفق شد که رای بازی در دوحه را برابر تیم های سعودی و اماراتی به دست آورد که از حق خود هیچ گاه چشم پوشی نکرد و بر خلاف مسئولان داخلی دست هایش را به علامت تسلیم اوج نبرده بود.

به گزارش ایسنا، کشور قطر سال گذشته با عربستان سعودی دچار یک چالش منطقه ای شد. چالشی که در نهایت به سوگیری کشورهای عربی علیه قطر منجر شد و در راس این قضیه عربستان، امارات متحده عربی و بحرین قرار داشتند.

آقای تاج! پاسخ دهید آیا قطر توانست، ما نتوانستیم؟

بعد از این چالش منطقه ای، عربستان و امارات اعلام کردند که در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا به دوحه سفر نخواهند کرد و خواهان برگزاری مصاف هایشان با تیم های قطری در کشور ثالث هستند. آن ها در ابتدای کار تا حدی هم موفق بودند ولی مقاومت شدید قطر نسبت به این درخواست باعث شد تا کار گره بخورد و در این میان عربستان و امارات جهت زیاد کردن فشار خود و تاثیرگذاری روی رای نهایی، ترساندن به کناره گیری از لیگ قهرمانان آسیا کنند، با این حال قطری ها کماکان روی موضع خود ایستادند و از حق ارزش دفاع کردند. در نهایت شنبه رسما اعلام شد که تیم های سعودی و اماراتی باید به قطر سفر کنند.

این اتفاق در حالی رخ داد که فوتبال کشور عزیزمان ایران مدت هاست نسبت به احقاق حقش برابر زیاده خواهی های سعودی اقدامی نمی کند. زمانی که قطری ها نسبت به احقاق حق ارزش تلاش می کردند، در کشور عزیزمان ایران مسئولان فقط حرف می زدند و می گفتند تلاش مان را می کنیم. قطر نشان داد حق گرفتنی هست. آن ها نه از تهدیدهای سعودی ترسیدند نه خودشان را دست کم گرفتند. قطری ها بر تصویر مسئولان ایرانی کاملا بر این توصیه واقف بودند که بهانه های سعودی و اماراتی ما به ازای واقعی ندارد. ظاهرا بعضی از مسئولان ایرانی خودشان هم باورشان شده است که هیچ راهی جهت بازی کردن تیم های سعودی در کشور عزیزمان ایران و یا بازی کردن تیم های ایرانی در آن کشور وجود ندارد.

فدراسیون فوتبال قطر درحالی موفق شد که رای بازی در دوحه را برابر تیم‌های سعودی و اماراتی به دست آورد که از حق خود هیچ گاه چشم پوشی نکرد و بر خلاف مسئولان داخلی د

از مدت ها قبل در کشور عزیزمان ایران این بحث مطرح بود که آیا در این فصل تیم های عربستانی به کشور عزیزمان ایران می آیند یا نه؟ جلسه ای در همین رابطه در شرکت لیگ کشور عزیزمان ایران میان تاج و نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد. بعد از این جلسه اعلام شد که کشور عزیزمان ایران به هیچ وجه از حقش کوتاه نخواهد آمد ولی در عمل این اتفاق رخ نداد و شاهد سفر نمایندگان کشور عزیزمان ایران به چند کشور بودیم. کشورهایی که قرار بود نقش کشور ثالث را داشته باشند. به عبارت بهتر نه مهدی تاج و نه مدیران فوتبالی کشور عزیزمان ایران هیچ امیدی به حل این مساله نداشتند و تنها جهت بازی رسانه ای و کم کردن اعتراضات به وعده و وعید دادن مشغول بودند و در عمل دست به هیچ کاری نزدند.

روز یک شنبه باز هم جلسه ای برگزار شد و در این جلسه باز هم اعلام شد که از حق مان کوتاه نمی آییم. احتمالا این جلسه هم ناشی از پیروزی قطری ها بود وگرنه مدیران فدراسیون فوتبال خیلی وقت پیش دست ارزش را به علامت تسلیم اوج برده بودند و آماده بازی کردن در کشور ثالث بودند.

متاسفانه ضعف دیپلماسی و مدیریت خنده در فوتبال کشور عزیزمان ایران علیرغم عوض کردن مدیریت، عوض کردن چندانی نکرده و مدیران تازه فدراسیون فوتبال هم متاثر از سیاست های اجرایی رییس سابق، با جدی نگرفتن دغدغه های آسیایی و بین المللی فوتبال ایران، راهی را در پیش گرفته اند که خلاصه آن “سیاست هر چه پیش آید، خوش آید” است.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | مسئولان | عربستان | عربستان، | عربستانی | عربستان سعودی | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz