بدهى داشتن قرارداد استفاده عباس آخوندی

بدهى داشتن: قرارداد استفاده عباس آخوندی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار حوادث خبری از آخرین کوهنورد مفقودی نیست , آخر روز سوم جستجو در اشترانکوه

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت: به علت تاریکی وسردی شدید هوا و بوران عملیات جستجو جهت یافتن آخرین کوهنورد مفقود شده است در اشترانکوه متوقف شد و صبح فردا عم

خبری از آخرین کوهنورد مفقودی نیست , آخر روز سوم جستجو در اشترانکوه

آخر روز سوم جستجو در اشترانکوه؛ خبری از آخرین کوهنورد مفقودی نیست

عبارات مهم : آخرین

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت: به علت تاریکی وسردی شدید هوا و بوران عملیات جستجو جهت یافتن آخرین کوهنورد مفقود شده است در اشترانکوه متوقف شد و صبح فردا عملیات جستجو ادامه می یابد.

رضا آریایی در گفت وگو با تسنیم در ازنا، اظهار داشت: از صبحگاه امروز تاکنون جستجو جهت یافتن پیکر علی حسینی آخرین کوهنورد مفقود شده است در اشترانکوه ادامه داشت ولی متاسفانه پیدا نشد؛ به علت تاریکی وسردی شدید هوا و بوران عملیات جستجو ساعت 16 متوقف شد و از صبح فردا دوباره عملیات جستجو از سر گرفته می شود.

وی با اشاره به انتقال پیکر 7 کوهنورد جانباخته اتفاق اشترانکوه به مشهد مقدس افزود: با هماهنگی صورت گرفته با شرکت آرمستان مشهد، یک دستگاه کامیون سردخانه دار حمل گروهی اجساد، به منظور انتقال پیکر 7 نفر از جانباختگان اتفاق سقوط بهمن به استان اعزام و پیکرها را ساعتی دیگر به سمت مشهدس مقدس حمل می کند.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان لرستان با اشاره به مشخصات کوهنوردان جان باخته و نجات یافته اتفاق اشترانکوه عنوان کرد: نام این 9 کوهنورد جان باخته علیرضا عامری، مرتضی غلام پور، مجید زاده تراب، امان الله جوکار، ناصر اکبری، مهشید جان محمدی، اکرم حقانی، علی قاسم زاده و علی حسینی (جسد وی هنوز پیدا نشده است) است که مرحوم جوکار الیگودرزی و 8 کوهنورد دیگر از مشهد هستند.

آریایی با اشاره به نجات 6 کوهنورد مشهدی در اتفاق اشترانکوه لرستان بیان کرد: امیر تقی زاده، محمود فرنوش فر، حسن موسوی، سروش قادری، محسن اشرفی و سید رضا وحیدی 6 کوهنورد دیگری است که در اتفاق سقوط بهمن در اشترانکوه نجات یافتند.

به گزارش تسنیم تیم کوهنوردی 14 نفره از مشهد به همراه یک کوهنورد از الیگودرز 5 روز قبل جهت افزایش به قلعه اشترانکوه لرستان عازم منطقه شدند که در مسیر افزایش به قلعه براثر ریزش بهمن دچار اتفاق شدند که جسد 8 کوهنورد مفقودی پیداشده و یک کوهنورد دیگر مفقود است.

خبری از آخرین کوهنورد مفقودی نیست , آخر روز سوم جستجو در اشترانکوه

واژه های کلیدی: آخرین | جستجو | لرستان | کوهنورد | مفقود شده | کوهنوردی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz