بدهى داشتن قرارداد استفاده عباس آخوندی

بدهى داشتن: قرارداد استفاده عباس آخوندی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وظیفه ما خوشحال کردن مردم است/ حضور در ۳ جام جهانی برایم اهمیت زیادی ندارد ، شجاعی

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید حضور در سه جام جهانی همراه با تیم ملی برایش اهمیت چندانی ندارد و مهم موفقیت این تیم در روسیه است. 

وظیفه ما خوشحال کردن مردم است/ حضور در ۳ جام جهانی برایم اهمیت زیادی ندارد ، شجاعی

شجاعی: وظیفه ما خوشحال کردن مردم است/ حضور در ۳ جام جهانی برایم اهمیت زیادی ندارد

عبارات مهم : ایران

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید حضور در سه جام جهانی همراه با تیم ملی برایش اهمیت چندانی ندارد و مهم موفقیت این تیم در روسیه هست.

به گزارش ایسنا، مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) این تیم در مسکو، اظهار کرد: از همه مردم واقعا به من لطف داشتند. هر لحظه در زندگی سختى ها و آسانى ها های زیادی وجود دارد که این سختى ها و آسانى ها ها در فوتبال نیز وجود دارد. از همه کسانی که به یاد ما بودند تقدیر می کنم. روزهای شیرینی را سپری می کنم و امیدوارم این روزهای شیرین ادامه داشته باشد.

او ادامه داد: من از اصحاب رسانه به خاطر پوشش اخبار تقدیر می کنم و این باعث افتخار من است که در سه دوره جام جهانی پیراهن تیم ملی را بر تن کرده ام. من به صرف رکورد زدن به میدان نمی روم لیکن قبل از من رکوردهای خیلی بهتری زده شده است هست. بیشترین بازی های ملی، بیشترین گل و حتی بیشترین تاثیرگذاری جهت تیم ملی رکوردهایی بوده که قبل از من به وسیله بازیکنانی همچون جواد نکونام و علی دایی زده شده است هست. حضور من در سومین جام جهانی همراه با کشور عزیزمان ایران افتخاری بزرگ جهت من هست. من خیلی به تعداد جام جهانی هایی که در آنها حضور داشتم فکر نمی کنم. جهت من حضور در پنج جام جهانی ارزشمند خواهد بود. در جام جهانی گذشته علی رغم از بین بردن با تمرکز بالایی به میدان رفتیم و عملکردمان نیز مثال زدنی بود. امیدوارم جام جهانی روسیه نیز همراه با این عملکرد فنی و همچنین افزایش از گروه همراه باشد.

وظیفه ما خوشحال کردن مردم است/ حضور در ۳ جام جهانی برایم اهمیت زیادی ندارد ، شجاعی

کاپیتان تیم ملی راجع به افزایش تیم ملی از گروه با گلزنی وی اظهار کرد: مهم نیست که من گل بزنم یا حتی دروازه بان تیم. مهم موفقیت یا افزایش تیم ملی کشور عزیزمان ایران از گروهش هست. نشانه ما خوشحال کردن و کسب امتیاز جهت مردم کشور عزیزمان ایران است.

وی راجع به انتظار مردم از تیم ملی جهت افزایش به دور حذفی جام جهانی، اظهار کرد: انگیزه ما در تیم ملی همین مردم هستند که در گرما و سرما از ما حمایت کردند. من نمی خواهم منتی بر سر مردم بگذارم، آنها از روی لطف تا روسیه جهت حمایت از ما می آیند و ما هم وظیفه مان است که آنها را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید حضور در سه جام جهانی همراه با تیم ملی برایش اهمیت چندانی ندارد و مهم موفقیت این تیم در روسیه است. 

شجاعی اضافه کرد: همان طور که هر لحظه کارلوس کی روش گفته ، پیراهن تیم ملی مقدس است و جهت پوشیدن آن باید از جان مایه گذاشت. در فوتبال روز دنیا بازی هایی که مشخص شده است هست، باید انجام شود و لغو شدن هر بازی دوستانه ای غیر طبیعی هست. این برگزار نشدن بازی به ما کمک کرد تا بدانیم که هیچ کس نمی تواند به جز خودمان به ما کمک کند. ما باید تلاش خود را چند برابر کنیم تا در بازی اول موفق باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | همراه | افزایش | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz